| Product Code | KL9185 |
| Brand | Beckhoff |
| Product Category | Automation and Controls Controllers I-O Systems |
| Nominal Voltage | arbitrary up to 230 V AC |
| Process Image Bit Width | 0 |
| Weight | approx. 50 g |
| Operating Temperature | -25…+60°C |
Home » Automation and Controls » Controllers » I-O Systems » Beckhoff KL9185 Potential distribution terminal
Beckhoff KL9185 Potential distribution terminal
Manufacturer: Beckhoff Part No: KL9185 Category: I-O Systems
| Manufacturer | Beckhoff |
|---|
Be the first to review “Beckhoff KL9185 Potential distribution terminal” Cancel reply
- Brand: Beckhoff
Mfr # KL9185
$124.19
Availability: Available to Order|Typically ships within 7 to 10 business days. Lead time may vary based on supplier availability.
- 12-month warranty
- 30-day returns
- Free shipping: $50+ US · $350+ international
- 100% authentic, sourced & inspected

Reviews
There are no reviews yet.