| Product Code | REF-H50 |
| Brand | Pepperl+Fuchs |
| Product Category | Accessories Reflectors Retroreflective Target Reflectors |
| Material | PMMA/ABS |
| Height | 8 mm |
| Width | 51.3 mm |
| Length | 61 mm |
| Mounting | mounting holes |
| Ambient Temperature | -30 … 60 °C (-22 … 140 °F) |
Home » Accessories » Reflectors » Retroreflective Target Reflectors » Pepperl+Fuchs REF-H50 Retroreflective Target Reflector
Pepperl+Fuchs REF-H50 Retroreflective Target Reflector
Manufacturer: Pepperl+Fuchs Part No: REF-H50 Category: Retroreflective Target Reflectors
| Manufacturer | Pepperl+Fuchs |
|---|
Be the first to review “Pepperl+Fuchs REF-H50 Retroreflective Target Reflector” Cancel reply
- Brand: Pepperl+Fuchs
Mfr # REF-H50
$13.39
Availability: Available to Order|Typically ships within 7 to 10 business days. Lead time may vary based on supplier availability.
- 12-month warranty
- 30-day returns
- Free shipping: $50+ US · $350+ international
- 100% authentic, sourced & inspected

Reviews
There are no reviews yet.